רכישה מהירה
מומלצים הצגות תאטרון מבוגרים הצגות ילדים מופעי מחול ומוסיקה
המחזה "חצוצרה בואדי" מאת שמואל הספרי, עיבוד דרמטי לספר החשוב והמצליח מאת סמי מיכאל, עלה בתיאטרון חיפה ב 1999- וזכה להצלחה כבירה. כעת מעלה התיאטרון הפקה מחודשת ורלוונטית מתמיד.עלילת המחזה מתרחשת בתחילת שנות השמונים בחיפה - תקופת מלחמת לבנון הראשונה .הודא, ערביה נוצריה העובדת כסוכנת נסיעות ומעורה בתרבות הישראלית, מתגוררת עם מרי, אחותה היפהפייה והפרועה, אמה וסבה בשכונת ואדי ניסנאס הנשלטת על ידי אבו נחלה - "מאפיונר" עשיר וחסר מעצורים. אל גג הבית עובר לגור אלכס, עולה מרוסיה, נגן חצוצרה וסטודנט בטכניון. הודא ומרי מסתבכות באהבות בלתי אפשריות ונקרעות בין מחויבותן למסורת ולמשפחה – לבין צו ליבן . דרמה משעשעת ומסעירה מנכסי צאן ברזל של הספרות הישראלית
חצוצרה בואדי

המחזה "חצוצרה בואדי" מאת שמואל הספרי, עיבוד דרמטי לספר החשוב והמצליח מאת סמי מיכאל, עלה בתיאטרון חיפה ב 1999- וזכה להצלחה כבירה. כעת מעלה התיאטרון הפקה מחודשת ורלוונטית מתמיד.


עלילת המחזה מתרחשת בתחילת שנות השמונים בחיפה - תקופת מלחמת לבנון הראשונה .

הודא, ערביה נוצריה העובדת כסוכנת נסיעות ומעורה בתרבות הישראלית, מתגוררת עם מרי, אחותה היפהפייה והפרועה, אמה וסבה בשכונת ואדי ניסנאס הנשלטת על ידי אבו נחלה - "מאפיונר" עשיר וחסר מעצורים.

 

אל גג הבית עובר לגור אלכס, עולה מרוסיה, נגן חצוצרה וסטודנט בטכניון.

 

הודא ומרי מסתבכות באהבות בלתי אפשריות ונקרעות בין מחויבותן למסורת ולמשפחה – לבין צו ליבן .

 

דרמה משעשעת ומסעירה מנכסי צאן ברזל של הספרות הישראלית

25/02/2017 עד 26/02/2017
פאבלו רוזנברג וגיל שוחט
28/02/2017 20:30
מיכאל אוהב לצייר. הוא מצייר קומיקס מצחיקים ומלאי דמיון. חבריו לכתה מעדיפים משחקי כדור תחרותיים, ומשחקי חברה קולניים,ולא תמיד מצליחים להבין אותו או להעריך את כישרונו המיוחד.מצבו החברתי מתדרדר כאשר שחר, חברו היחיד, מעדיף את חברתו של אורי, הספורטאי של הכתה, הנוהג ללעוג ולהציק למיכאל.מיכאל הופך לילד בודד שחבריו היחידים הם דמויותיו המצוירות, אבל אירוע דרמטי גורם לכולם להבין שהשוני ביןהילדים אינו כל כך גדול כפי שזה נדמה, ובסופו של דבר מגיעים הדברים לסיום מוצלח במסיבת הכתה.
מיכאל
מיכאל אוהב לצייר. הוא מצייר קומיקס מצחיקים ומלאי דמיון. חבריו לכתה מעדיפים משחקי כדור תחרותיים, ומשחקי חברה קולניים,
ולא תמיד מצליחים להבין אותו או להעריך את כישרונו המיוחד.
מצבו החברתי מתדרדר כאשר שחר, חברו היחיד, מעדיף את חברתו של אורי, הספורטאי של הכתה, הנוהג ללעוג ולהציק למיכאל.
מיכאל הופך לילד בודד שחבריו היחידים הם דמויותיו המצוירות, אבל אירוע דרמטי גורם לכולם להבין שהשוני בין
הילדים אינו כל כך גדול כפי שזה נדמה, ובסופו של דבר מגיעים הדברים לסיום מוצלח במסיבת הכתה.
14/03/2017 17:30
יד ענוגה - התזמורת האנדלוסית מעלות
15/03/2017 20:30
במופע הסטנדאפ שלו, גיורא זינגר מספר לכם איך זה להיות ישראלי שנולד בארץ למשפחה רוסית, יגרום לכם לתהות שוב האם אתם מרוצים מהזוגיות שלכם ויזכיר לכם למה יצאתם לפרויקט תגלית בצבא.גיורא, הסטנדאפיסט עם השם המוזר, מפצה על זה עם המון חוש הומור, חדות וכריזמה, ומוכיח שלא חייבים לרדת נמוך כדי להצחיק עם סטנדאפ איכותי ונקי מגסויות. מופע סטנדאפ שיגרום לכם לצחוק, להסתכל במראה ולהבין שאף אחד אינו מושלם, להיפך...
מופע סטנדאפ - גיורא זינגר
במופע הסטנדאפ שלו, גיורא זינגר מספר לכם איך זה להיות ישראלי שנולד בארץ למשפחה רוסית, יגרום לכם לתהות שוב האם אתם מרוצים מהזוגיות שלכם ויזכיר לכם למה יצאתם לפרויקט תגלית בצבא.
גיורא, הסטנדאפיסט עם השם המוזר, מפצה על זה עם המון חוש הומור, חדות וכריזמה, ומוכיח שלא חייבים לרדת נמוך כדי להצחיק עם סטנדאפ איכותי ונקי מגסויות. מופע סטנדאפ שיגרום לכם לצחוק, להסתכל במראה ולהבין שאף אחד אינו מושלם, להיפך...
18/03/2017 21:00
הדיוות הגדולות של האופרה הישראלית
23/03/2017 20:30
משגב עורי הפקות בע"מ גאים להציג:   הצגהחדשה לילדים ולכל המשפחהיובלהמבולבל הוא :      "פינוקיו" משתתפים : גיל וסרמן /נתן נתנזון , לירןכוהנר , דודי גזית /ליאור דטואקרדורוןאורן/מרטין אומנסקידוריסנמני/עדי נובינזון ,מיכל רחמים  גרסהחדשה ועכשווית שכתב וביים – אודי גולדשלק   הסיפור האגדישל פינוקיו חוזר לבמות והפעם בכיכובו של יובל המבולבל.
יובל המבולבל - הוא פינוקיו

משגב עורי הפקות בע"מ גאים להציג:

 

 

 

הצגהחדשה לילדים ולכל המשפחה

יובלהמבולבל הוא :

 

     "פינוקיו"

 

משתתפים : גיל וסרמן /נתן נתנזון , לירןכוהנר , דודי גזית /ליאור דטואקר

דורוןאורן/מרטין אומנסקי

דוריסנמני/עדי נובינזון ,מיכל רחמים

 

גרסהחדשה ועכשווית שכתב וביים – אודי גולדשלק

 

 

הסיפור האגדישל פינוקיו חוזר לבמות והפעם בכיכובו של יובל המבולבל.

27/03/2017 17:30
ג'ני איטון בת ה-75 התאלמנה מבעלה לפני כשנה. במקום לשייט בבטחה אל מחוזות הזקנה המהוגנים והעגמומיים, כפי שמצפות ממנה בנותיה, היא פוצחת במפתיע בחיים חדשים סוערים: היא מציירת עירום, מתיידדת עם נגני מוסיקה "מתקדמת", מתמכרת לשמפניה ומכניסה לביתה מאהב חדש. גיסתה של ג'ני, אודורה ההיפוכונדרית, מנסה להבין את פשר השינוי שעבר עליה, בנותיה החרדות מנסות להשיבה אל תלם הזקנה המקובל, אך ג'ני בשלה: נלחמת על זכותה לחגוג את החיים יום יום ומחדש כמי שכל חייה לפניה. "מה עושים עם ג'ני?" היא קומדיה על כל אחד מאיתנו: על צעירים החיים בהכחשה ופחד מפני הזקנה האורבת להם, ועל זקנים המתעקשים על רוח הנעורים וההרפתקנות שעדיין בוערת בהם.
מה עושים עם ג'ני
ג'ני איטון בת ה-75 התאלמנה מבעלה לפני כשנה. במקום לשייט בבטחה אל מחוזות הזקנה המהוגנים והעגמומיים, כפי שמצפות ממנה בנותיה, היא פוצחת במפתיע בחיים חדשים סוערים: היא מציירת עירום, מתיידדת עם נגני מוסיקה "מתקדמת", מתמכרת לשמפניה ומכניסה לביתה מאהב חדש. גיסתה של ג'ני, אודורה ההיפוכונדרית, מנסה להבין את פשר השינוי שעבר עליה, בנותיה החרדות מנסות להשיבה אל תלם הזקנה המקובל, אך ג'ני בשלה: נלחמת על זכותה לחגוג את החיים יום יום ומחדש כמי שכל חייה לפניה. "מה עושים עם ג'ני?" היא קומדיה על כל אחד מאיתנו: על צעירים החיים בהכחשה ופחד מפני הזקנה האורבת להם, ועל זקנים המתעקשים על רוח הנעורים וההרפתקנות שעדיין בוערת בהם.
30/03/2017 עד 02/04/2017
תחרות פיתוח גוף - מר ישראל 2017
07/04/2017 18:00
נדב אבוקסיס //מופע סטנד אפ חדש // קומוניקט / איך זה להיות אבא גאהלילדה ראשונה כשאתה כבר בן 40 פלוס? מדוע יש כל כך הרבה בדיקות בהריון, ולמה לעזאזלצריכים את הגברים בבדיקות האלה? חרדות של אב גאה לילדה שרק נולדה, איך זה לקחת ולהחזיראת הילדה לאמא, ולמה זה כל כך דומה לרכב שכור : שריטות, מכות, ומי אשם?אחרי הפסקה של שנה ממופעהסטנד אפ המצליח שרץ יותר מ-13 שנים על הבמות, עולה בימים אלה נדב אבוקסיס עם מופעחדש חדש חדש. מופע אישי יותר, חושפנייותר, ומצחיק לא פחות. איך זה להיות חבר ביותרמ-20 קבוצות וואטסאפ, מה קורה כשאחד החברים עוזב את הקבוצה, וכמה זה מלחיץ לדעתמתי הוא "נראה לאחרונה"... איך זה להיות חבר בקבוצת וואטסאפ משפחתיתשל 30 אנשים, ולמה לא כדאי לצרף את אמא לקבוצה.הורות, טכנולוגיה, יחסיםשבינו לבינו ובינו לבינה, המצב החברתי, המצב הכלכלי, ומה המצב בכלל.נדב לא שוכח מאיפההוא בא, וגם במופע החדש הוא מחזיר אותנו לבית ממנו בא..."אבוקסיס יודעלקחת את החומרים הרגישים והנפיצים ולהפוך אותם למופע סטנדאפ...אבוקסיס מינף את היציאהמהארון אל תוך המופע החדש המבוסס על בדיחות של שורה אחת, אותן הוא יורה בקצב מהיר ומעוררהתשאות... גם לידת ביתו הבכורה נכללת במופע החדש, ולמען האמת זה הקטע אליו הקהל מתחברבצורה מופלאה ולא רק צוחק, אלא פשוט צורח מרוב הזדהות.. " (יצחק טסלר Ynet מתוך הביקורת על המופע החדש)  קרדיט על התמונה לצלםאיתן ברנט
מופע סטנדאפ - נדב אבוקסיס
נדב אבוקסיס //מופע סטנד אפ חדש // קומוניקט /

 איך זה להיות אבא גאהלילדה ראשונה כשאתה כבר בן 40 פלוס? מדוע יש כל כך הרבה בדיקות בהריון, ולמה לעזאזלצריכים את הגברים בבדיקות האלה? חרדות של אב גאה לילדה שרק נולדה, איך זה לקחת ולהחזיראת הילדה לאמא, ולמה זה כל כך דומה לרכב שכור : שריטות, מכות, ומי אשם?

אחרי הפסקה של שנה ממופעהסטנד אפ המצליח שרץ יותר מ-13 שנים על הבמות, עולה בימים אלה נדב אבוקסיס עם מופעחדש חדש חדש.

מופע אישי יותר, חושפנייותר, ומצחיק לא פחות.

איך זה להיות חבר ביותרמ-20 קבוצות וואטסאפ, מה קורה כשאחד החברים עוזב את הקבוצה, וכמה זה מלחיץ לדעתמתי הוא "נראה לאחרונה"... איך זה להיות חבר בקבוצת וואטסאפ משפחתיתשל 30 אנשים, ולמה לא כדאי לצרף את אמא לקבוצה.

הורות, טכנולוגיה, יחסיםשבינו לבינו ובינו לבינה, המצב החברתי, המצב הכלכלי, ומה המצב בכלל.

נדב לא שוכח מאיפההוא בא, וגם במופע החדש הוא מחזיר אותנו לבית ממנו בא...

"אבוקסיס יודעלקחת את החומרים הרגישים והנפיצים ולהפוך אותם למופע סטנדאפ...אבוקסיס מינף את היציאהמהארון אל תוך המופע החדש המבוסס על בדיחות של שורה אחת, אותן הוא יורה בקצב מהיר ומעוררהתשאות... גם לידת ביתו הבכורה נכללת במופע החדש, ולמען האמת זה הקטע אליו הקהל מתחברבצורה מופלאה ולא רק צוחק, אלא פשוט צורח מרוב הזדהות.. " (יצחק טסלר Ynet מתוך הביקורת על המופע החדש)

 

קרדיט על התמונה לצלםאיתן ברנט

29/04/2017 21:30
תיאור מופע : גרסה חדשה של המחזמר "נסיך מצרים"בכיכובן של רינת גבאי, מאיה בוסקילה, גיא פרידמן, אביעד בנטוב ואודי גוטשלק תעלה לקראתחופשת חג פסח 2017 בערים רבות ברחבי הארץ ובמהלך החודשים מרץ עד מאי 2017. המחזמר שיבוסס כמובן על סיפור יציאת מצריםהתנ"כי יספר על משה רבנו (גיא פרידמן) שאחותו מרים (רינת גבאי) מצילה אותו מגזירתפרעה ומשיטה אותו על פני היאור ואת הפיכתו של משה לנסיך מצרים ולמשחרר ישראל. את פרעהיגלמו שני שחקנים - פרעה הצעיר בגילומו של אודי גוטשלק ופרעה הותיק בגילומו של אביעדבנטוב. את התפקיד של בת פרעה תגלם הזמרת מאיה בוסקילה. המחזמר יציג קטעי משחק, ריקוד ושירה ומתאיםלילדים בגילאים 4 עד 10.
מחזמר נסיך מצרים 2 - רינת גבאי

תיאור מופע :

גרסה חדשה של המחזמר "נסיך מצרים"בכיכובן של רינת גבאי, מאיה בוסקילה, גיא פרידמן, אביעד בנטוב ואודי גוטשלק תעלה לקראתחופשת חג פסח 2017 בערים רבות ברחבי הארץ ובמהלך החודשים מרץ עד מאי 2017.

 

המחזמר שיבוסס כמובן על סיפור יציאת מצריםהתנ"כי יספר על משה רבנו (גיא פרידמן) שאחותו מרים (רינת גבאי) מצילה אותו מגזירתפרעה ומשיטה אותו על פני היאור ואת הפיכתו של משה לנסיך מצרים ולמשחרר ישראל. את פרעהיגלמו שני שחקנים - פרעה הצעיר בגילומו של אודי גוטשלק ופרעה הותיק בגילומו של אביעדבנטוב. את התפקיד של בת פרעה תגלם הזמרת מאיה בוסקילה.

 

המחזמר יציג קטעי משחק, ריקוד ושירה ומתאיםלילדים בגילאים 4 עד 10.

09/05/2017 17:30
וירוס – להקת בת שבע
11/05/2017 20:30
מופע סטנדאפ - יעקב כהן
18/05/2017 21:00
1978. שנה לאחר המהפך הפוליטי שהעלה את הליכוד לשלטון, במשק חקלאי מתפורר, זאבה ובנה דב מנסים לשרוד את פגעי הזמן והכלכלה. הם מוקפים באיבתם הנושנה של שכניהם אנשי "תנועת העבודה" ומנודים ע"י חבריהם בתנועת "חרות" ( אחיהם באצ"ל ובלח"י ), התנועה שעד לא מכבר הם היו בשר מבשרה. שובו המפתיע של הבן הצעיר נריק מארה"ב, מסמן אולי תחילתו של שינוי לטובה, או אולי להיפך, את שקיעתה הסופית הבלתי נמנעת של המשפחה. "הזאבים" הוא דרמה משפחתית סוערת ונוגעת ללב שגיבוריה כלואים בצל סודות אפלים מן העבר, בסבך פתולוגיות משפחתיות, והנושאים חלום אחד גדול: לשוב ולתפוס מקום בפוליטיקה של ישראל "החדשה".
הזאבים
1978. שנה לאחר המהפך הפוליטי שהעלה את הליכוד לשלטון, במשק חקלאי מתפורר, זאבה ובנה דב מנסים לשרוד את פגעי הזמן והכלכלה. הם מוקפים באיבתם הנושנה של שכניהם אנשי "תנועת העבודה" ומנודים ע"י חבריהם בתנועת "חרות" ( אחיהם באצ"ל ובלח"י ), התנועה שעד לא מכבר הם היו בשר מבשרה. שובו המפתיע של הבן הצעיר נריק מארה"ב, מסמן אולי תחילתו של שינוי לטובה, או אולי להיפך, את שקיעתה הסופית הבלתי נמנעת של המשפחה. "הזאבים" הוא דרמה משפחתית סוערת ונוגעת ללב שגיבוריה כלואים בצל סודות אפלים מן העבר, בסבך פתולוגיות משפחתיות, והנושאים חלום אחד גדול: לשוב ולתפוס מקום בפוליטיקה של ישראל "החדשה".
25/05/2017 עד 28/05/2017
היפיפיה הנרדמת
01/06/2017 19:30
כשמר ברוש, המורה לריקוד של היער נותן לכל החיות משימה להכין ריקוד מיוחד משלהם, הדרקונית מיואשת. איך היא תכין ריקוד מיוחד כשהיא בקושי מצליחה לרקוד? והיא כל כך רוצה..הארנב, ידידה הטוב, מציע לה שיקוי קסם. שיקוי שיכול להפוך אותה לכל חיה שתבחרהדרקונית מאושרת. היא בטוחה שזהו הפתרון המושלם לבעיה שלה. אם היא תהיה חיה אחרת, היא ודאי תצליח לרקוד.אבל איזו חיה להיות?היא יוצאת עם הארנב למסע בעולם במטרה למצוא חיה שרוקדת ריקוד מיוחד במינו. בדרך היא עוזרת לחיות בצרה, מכירה מקומות נפלאים, לומדת תנועות ריקוד חדשות, ומגלה שאולי לא צריך להיות מישהו אחר כדי להיות מיוחד באמת. 
רק רוצה לרקוד

כשמר ברוש, המורה לריקוד של היער נותן לכל החיות משימה להכין ריקוד מיוחד משלהם, הדרקונית מיואשת.

 

איך היא תכין ריקוד מיוחד כשהיא בקושי מצליחה לרקוד? והיא כל כך רוצה..

הארנב, ידידה הטוב, מציע לה שיקוי קסם. שיקוי שיכול להפוך אותה לכל חיה שתבחר

הדרקונית מאושרת. היא בטוחה שזהו הפתרון המושלם לבעיה שלה. אם היא תהיה חיה אחרת, היא ודאי תצליח לרקוד.

אבל איזו חיה להיות?

היא יוצאת עם הארנב למסע בעולם במטרה למצוא חיה שרוקדת ריקוד מיוחד במינו. בדרך היא עוזרת לחיות בצרה, מכירה מקומות נפלאים, לומדת תנועות ריקוד חדשות, ומגלה שאולי לא צריך להיות מישהו אחר כדי להיות מיוחד באמת.

 

13/06/2017 17:30
קיד הפקות בע"מ גאים להציג : אופק הוא ילד שפותר בעיות שצצות ועולות בין חברים  בדרך מאוד ייחודית.הוא פשוט עושה קסם, והכל מסתדר.במופע המוזיקלי החדש שלו אופק פוגש חבר מין העבר שהזמן הרחיק והפריד ביניהם.אולם אופק בדרכו הקסומה מוצא את דרכו לליבו של החבר וכך גם לליבם של הילדים הצופים במופע. כאמור, מופע חדש עם שירים, ריקודים, קסמים והרבה צחוק. קסם של ילד הינו מופע ילדים סוחף , מהפנט ומשעשע ,המעביר מסר חינוכי רב משמעות.המופע חושף את קהל הצופים לילד מקסים השואף להידמות לכוכב הראשי (אופק).מערכת יחסים מורכבת ומשעשעת בין השניים פותחת את שערי ליבם של ילדים מכל המגדרים,המגזרים וגילאים , וחושפת את הילדים ליכולת להגשים את חלומם האישי . קסם של ילד מלווה בשירים מקוריים שנכתבו במיוחד  לאופי למופע .למופע עוצבה תפאורה ססגונית ומיוחדת בשילוב אמצעי תאורה וסאונד מהמשוכללים והחדישים בענף . קסם של ילד הינה הצגה המשאירה רושם חזק על קהל הצופים בה .חוויה סוחפת ומהפנטת לכל ילד/ה בדרכם להכיר את עולמם הפנימיו לשאוף להגשים את חלומם.​ משתתפים : אופק , לירן קנטרוביץ ורקדניות הסטודיו של לימור שולבכתיבה ובימוי : אבי דור  
קסם של ילד

קיד הפקות בע"מ גאים להציג :

 

אופק הוא ילד שפותר בעיות שצצות ועולות בין חברים  בדרך מאוד ייחודית.

הוא פשוט עושה קסם, והכל מסתדר.


במופע המוזיקלי החדש שלו אופק פוגש חבר מין העבר שהזמן הרחיק והפריד ביניהם.אולם אופק בדרכו הקסומה מוצא את דרכו לליבו של החבר וכך גם לליבם של הילדים הצופים במופע

כאמור, מופע חדש עם שירים, ריקודים, קסמים והרבה צחוק
.

 

קסם של ילד הינו מופע ילדים סוחף , מהפנט ומשעשע ,המעביר מסר חינוכי רב משמעות.

המופע חושף את קהל הצופים לילד מקסים השואף להידמות לכוכב הראשי (אופק).

מערכת יחסים מורכבת ומשעשעת בין השניים פותחת את שערי ליבם של ילדים מכל המגדרים,המגזרים וגילאים , וחושפת את הילדים ליכולת להגשים את חלומם האישי .

 

קסם של ילד מלווה בשירים מקוריים שנכתבו במיוחד  לאופי למופע .

למופע עוצבה תפאורה ססגונית ומיוחדת בשילוב אמצעי תאורה וסאונד מהמשוכללים והחדישים בענף .

 

קסם של ילד הינה הצגה המשאירה רושם חזק על קהל הצופים בה .

חוויה סוחפת ומהפנטת לכל ילד/ה בדרכם להכיר את עולמם הפנימיו לשאוף להגשים את חלומם.​

 

משתתפים : אופק , לירן קנטרוביץ ורקדניות הסטודיו של לימור שולב

כתיבה ובימוי : אבי דור  

21/06/2017 17:30
 מחזה ישראלי חדש בהפקת תיאטרון בית ליסין.לגרשון (גדי יגיל), אלמן טרי, נמצא שידוך. מה רבה ההפתעה כשרעייתו המנוחה מחליטה להתערב ופולשת לחייו, ולחיי בת זוגו הטריה, בדמות... רוח רפאים. גרשון נקרע בין אהבתו החדשה לבין אשתו המנוחה, ואפילו בתו היחידה שמתאהבת בבנה של בת זוגו החדשה של אביה לא מצליחה להחליט מה עדיף. כעת צריך רק מזימה כיצד לסלק את "האורחת" מבלי שתכעס יותר מדי.התרחשויות קומיות ודרמטיות נוצרות בתוך מערכות היחסים והמצבים המורכבים של הורים וילדים.דרמה קומית רומנטית, שנונה ועסיסית, פרי עטה של אחת מהמחזאיות החשובות ביותר בתיאטרון הישראלי העכשווי, יצירותיה הקודמות כוללות את: "סינית אני מדברת אליך", "תפוחים מן המדבר", "הבנאליות של האהבה", "רוחל'ה מתחתנת" ו"סוסים על כביש גהה".
האורחת
 מחזה ישראלי חדש בהפקת תיאטרון בית ליסין.
לגרשון (גדי יגיל), אלמן טרי, נמצא שידוך. מה רבה ההפתעה כשרעייתו המנוחה מחליטה להתערב ופולשת לחייו, ולחיי בת זוגו הטריה, בדמות... רוח רפאים. גרשון נקרע בין אהבתו החדשה לבין אשתו המנוחה, ואפילו בתו היחידה שמתאהבת בבנה של בת זוגו החדשה של אביה לא מצליחה להחליט מה עדיף. כעת צריך רק מזימה כיצד לסלק את "האורחת" מבלי שתכעס יותר מדי.
התרחשויות קומיות ודרמטיות נוצרות בתוך מערכות היחסים והמצבים המורכבים של הורים וילדים.
דרמה קומית רומנטית, שנונה ועסיסית, פרי עטה של אחת מהמחזאיות החשובות ביותר בתיאטרון הישראלי העכשווי, יצירותיה הקודמות כוללות את: "סינית אני מדברת אליך", "תפוחים מן המדבר", "הבנאליות של האהבה", "רוחל'ה מתחתנת" ו"סוסים על כביש גהה".
29/06/2017 עד 02/07/2017
חגיגת גרשווין - גיל שוחט סימפונית רעננה
06/07/2017 20:30